+90 288 436 27 27

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

20.07.1997 tarihinde, Tarımsal ve Hayvansal ürünler Tacir ve Sanayiciler Meslek gurubu olarak Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olarak kuruldu.

Sertifikalı tohumluk üretiminde kaliteye özen gösteren firmamız, sadece buğday ve arpa tohumluğu üretimi yapmaktadır.

Kendisine ait 6.000 dönüm arazilerde ve 10.000 dönüme yakın sözleşmeli üreticileriyle beraber yüksek teknoloji kullanarak en iyi imkanlarda üretim yapmaktadır.

3 kuşaktır çiftçilikle uğraşan firmamız ülkemiz tarımına katkıda bulunmaktan mutluluk duymaktadır.

Sertifikalı tohumluk üretiminde anaç ve orijinal tohumları, Bulgaristan’ın Dobruja Tarım Enstitüsü ve Karnobat Tarım Enstitüsün’den temin etmektedir.

Firmamız, konusunda uzman ve tecrübeli bilim insanlarını barındıran enstitülerde uzun yıllar süren ve titiz araştırmaları neticesinde bulunan çeşitleri üretmektedir.

Sertifikalı Hububat Tohumu üretiminin yanında; Zirai İlaç Bayilikleri de bulunan firmamız da, ayçiçeği ve kanola tohumu satışı ve bayiliği de bulunmaktadır

Temel prensibimiz, ülkemiz ve üreticilerimiz için bölgelerinde kendini kanıtlamış çeşitleri titiz bir çalışmayla kaliteli tohumluk olarak çiftçilerimize sunmaktır.